Hotel Rozálka***

Šport a relax

Vďaka krásnej prírode, dobrej polohe a pekným vychádzkovým trasám sa stal náš areál za posledné roky veľmi obľúbeným.

Pri hoteli sa nachádza jazdecký areál, kde si všetci môžu skúsiť jazdu na koni.Pre klientov, ktorí sa chcú v jazdení nejakým spôsobom zdokonaliť sú v areáli k dispozícii i tréneri jazdy na koni. V prípade záujmu vie areál zabezpečiť výučbu jazdenia na koni. Viac informácií vám poskytne Ing. Ingrid Lančaričová - tel: +421 905 327 704

Je tu možnosť využiť kvalitné tenisové kurty hotela (v niektorých variantoch je rezervácia kurtov a jazda na koni už v cene) .Skúsiť môžete aj stolný tenis či biliard v hoteli.

Areál Rozálka pozýva najmenších a rodiny s deťmi na detskú lúku, kde na nich čakajú preliezky, hojdačky, ale najmä obyvatelia mini ZOO- ovečky, zajace a sliepky liliputky.

  • jazdecké podujatia
  • škola jazdenia
  • mini ZOO, detská lúka
  • tenisové kurty
  • biliard
  • požičanie bicyklov
  • turistika

Pozrite si naše pobytové balíčky

Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax

V okolí nájdete

Modra

Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Modra

Pezinská baba

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a dráha na sánkovanie.

Pezinská baba

Mountain carts

Adrenalínová jazda na downhillovej bezmotorovej trojkolke Mountain carts

Mountain carts

Hrad Červený kameň

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Hrad Červený kameň

Kaštieľ v Budmericiach

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Kaštieľ v Budmericiach

Aquapark Senec

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Aquapark Senec

Hrad Pajštún

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Hrad Pajštún