AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

O nás

Areál Zdravia Rozálka Pezinok je multifunkčný športový areál, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí zelených kopcov Malých Karpát, len na skok od hlavného mesta Bratislava. Areál má svoju vysokú športovú, spoločenskú, estetickú a architektonickú úroveň. Súčasťou areálu je hotelový komplex, priestranná reštaurácia , jazdecký areál, tenisový kurt, multifunkčné a detské ihrisko, mini-zoo, biliard a bezplatné parkovisko.

Vďaka krásnej prírode, dobrej polohe a pekným vychádzkovým trasám sa areál za posledné roky stal veľmi obľúbeným miestom pre rekreačné a športové pobyty, rodinné výlety, kongresy, teambuildingy, spoločenské akcie, svadby či iné.

Hotel Rozálka*** , ktorý tvorí dominantu areálu, sa skladá z komplexu troch budov s kapacitou až 130 lôžok. Srdce hotela tvorí priestranná Reštaurácia Rozálka, ktorá ponúka jedlá regionálnej , zážitkovej kuchyne a kvalitný výber z menu. Hotel Rozálka poskytuje možnosť usporiadania konferenčných a spoločenských akcií ako sú firemné meetingy, školenia, workshopy, teambuildingy, svadby, oslavy a pod. v troch konferenčných sálach : zasadačka, malý salónik a veľká kongresová sála. Pre najmenších je k dispozícií detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a minizoo.

Počas celého roka sa v areáli konajú jazdecké preteky v rôznych disciplínach, ktoré sa po viacročnom úsilí stali pravidlom pre plné tribúny, účasť médií a významných osobností kultúrneho, spoločenského a politického života. Každoročne jazdeckú sezónu otvoria dynamické preteky v skoku na koni spojené s elegantnými medzinárodnými voltížnymi pretekmi, ktorých súťažiaci pochádzajú z Argentíny, Veľkej Británie, Fínska, Ruska a ďalších viac ako 13 krajín. 

Informácie o meste Pezinok:

Pezinok je staré vinohradnícke mesto chránené oblými svahmi Malých Karpát, ktoré sú od nepamäti nemými spoločníkmi jeho bohatej histórie. Blízkosť hlavného mesta Bratislavy, ľahká dostupnosť cestnou a železničnou dopravou, pretrvávajúca tradícia vinohradníctva a vinárstva, ako aj špecifická gastronómia je stále väčším lákadlom pre turistov a každodenných návštevníkov mesta.