AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Šport a relax

Ak hľadáte miesto na príjemný oddych v prírode, no zároveň chcete skúsiť rekreačné športové aktivity, Areál Rozálka je pre Vás ideálnym miestom. Vďaka krásnej prírode, dobrej polohe, pekným vychádzkovým trasám a vybaveniu areálu , sa tu nudiť určite nebudete.

Pre našich najmenších je vybudované detské ihrisko ROZÁLKOVO, minizoo s ovečkami a poníkmi. 

Nájdete u nás: 

  • jazdecké podujatia
  • škola jazdenia
  • mini ZOO, detská lúka
  • tenisové kurty
  • biliard
  • turistika

ROZÁLKOVO

Hojdačky, preliezky, opičia dráha či kúzelný domček – to všetko čaká Vaše deti pri návšteve Rozálkova. Pobyt na detskom ihrisku si zamilujete aj vďaka krásnej prírode a minizoo, ktorá sa nachádza hneď oproti ihrisku. Rozálkovo je vynikajúce miesto plné zábavy v srdci Areálu Rozálka.

Vstup pre dieťa 3,50€
Sprievodná osoba (staršia ako 18 rokov) zdarma
Permanentka na 12 vstupov 35,00€
Hoteloví hostia zdarma

TENIS

1 hodina  12€
Zapožičanie rakiet a loptičiek zdarma
Permanentka 10 vstupov 100€

Rezervácie: recepcia Hotela Rozálka

MASÁŽE                                    

Klasická masáž 25- minút  18,00€
Klasická masáž 45- minút  28,00€
Bankovanie 25- minút  18,00€
Bankovanie 45- minút  28,00€

Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax
Šport a relax

Modra

Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

 

Pezinská baba

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a dráha na sánkovanie.

 

Mountain carts

Adrenalínová jazda na downhillovej bezmotorovej trojkolke Mountain carts

 

Hrad Červený kameň

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

 

Kaštieľ v Budmericiach

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

 

Aquapark Senec

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

 

Hrad Pajštún

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.