AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Ukážka agility - sobota 9.9.2023

Ukážka agility je naplánovaná na dnes - 13:30
Agility je vzrušujúci šport, ktorý spája majiteľov a ich psíkov v jednej skvelej aktivite. Čo to presne obnáša?
 Prekážky: Na prekážkových dráhach nájdete rôzne úkazy, ako tunely, slalomy, skoky a mnoho ďalších. Cieľom je prejsť cez ne čo najrýchlejšie a bez chýb.
 Časový tlak: Máte obmedzený čas na dokončenie dráhy, takže rýchlosť je dôležitá. Ale opatrnosť tiež, pretože chyby môžu znamenať časové tresty.
 Poslušnosť a tímova spolupráca: Väzba medzi vami a vášho psa je kľúčom. Musíte byť schopní komunikovať a navigovať psa cez dráhu spolu.
 Diverzita: Agility je vhodný šport pre psov všetkých veľkostí a plemien. Existujú rôzne triedy podľa skúseností, takže môžete začať kedykoľvek.
Navyše, agility nie je len o súťažení. Je to skvelý spôsob, ako zlepšiť fyzickú kondíciu vášho psa, posilniť väzbu medzi vami a vášho psa a mať spolu nespočetne veľa zábavy!
A kde si môžete vyskúšať tento úžasný šport?  Priamo v Pezinku sa nachádza prvá indoorová kynologická hala pre psí výcvik a šport na Slovensku - Rose Speedlight Dog Camp (RSDC).
V priestoroch haly "RSDC" môžete so svojimi psíkmi trénovať základnú poslušnosť, psie športy ako agility, obedience, dogfrisbee, dogdancing, show handling a mnoho ďalších aktivít. To všetko pod dozorom skúsených slovenských a zahraničných trénerov.
V tejto jedinečnej kynologickej hale sú k dispozícii dve tréningové plochy: Agility Arena (s umelou trávou) a Storm Arena (s elastonom). Okrem toho tu nájdete fitness bazén a bežiaci pás pre psy, čo znamená, že vaši psi budú mať ideálny tréningový priestor.
Takže, či už máte mladého šteniatko alebo staršieho spoločníka, agility je skvelou voľbou pre aktívny život so psom. Vyrazte von, začnite trénovať a objavujte svet agility s vaším štvornohým priateľom!