AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

ANGLIČÁK je späť

Známy cvik „angličák“ je strašidlom pre mnohých nešportovcov alebo voľnočasových športovcov prekážkového behu. Na tomto podujatí bude angličákovať každý, avšak nie rovankým spôsobom.

ANGLIČÁK je športový festival a prekážkový beh, ktorý sa bude konať v okolí nášho areálu už 17.6.2023

Na ANGLIČÁK sa proste nemusí nikto báť prísť. Je to síce prekážkový beh, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre hocijakú úroveň fyzickej kondičky. Ak nevládzete, trať si jednoducho povedané - odkráčate.

Cieľom tohto športového podujatia je priniesť podujatie so širokospektrálnym záberom, ktoré je fyzicky zvládnuteľné pre veľkú skupinu ľudí a to od voľnočasových športovcov cez profi športovcov až po rodiny s deťmi.

Čiže ak si hovoríte, že to nedáte lebo nemáte kondičku, nebehávate, neveríte si, nezvládnete to, cítili by ste sa trápne, tak nám môžete veriť, ŽE AJ VY TO ZVLÁDNETE.

Všetky informácie o tomto podujatí nájdete na ich webovej stránke anglicak.sk, kde sa môžete prihlásiť. A ak vás toto krásne podujatie aspoň trochu zaujalo a stále váhate, príďte sa aspoň pozrieť. Tešíme sa na Vás už túto sobotu.