AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Chuť Mexika v centre nášho hlavného mesta

V srdci  Bratislavy sa nachádza jedinečný klenot medzi slovenskými reštauráciami - Mezcalli. Tento gastronomický raj, zasvätený pravým chutiam Mexika, otvorili len pred rokom a už sa stal obľúbeným miestom pre nadšencov jedla, ktorí túžia po autentickom mexickom gastronomickom zážitku.

Pod vedením talentovaného mexického šéfkuchára Briana Navarra a jeho tímu skúsených kuchárov z Mexika, pripravili menu, ktoré vaše chuťové poháriky prenesú na opačnú stranu zemegule. Každé jedlo je starostlivo pripravené tak, aby zachytilo podstatu tradičnej mexickej kuchyne a zároveň dodržiavalo najvyššie štandardy kvality a chuti.

Jednou z charakteristických čŕt menu Mezcalli je  ponuka jedál z morských plodov. Keďže Mexiko je obmývané vodami Tichého oceánu, Karibského mora a Mexického zálivu, môžeme povedať, že táto krajina je ozaj rajom pre rybolov. Mexičania preto veľmi dobre vedia, ako kvalitne a chutne pripraviť pokrmy z darov mora. 

Samozrejme, mexické kulinárne dobrodružstvo by nebolo kompletné bez kvalitnej tequily alebo mezcalu. Mezcalli sa pyšní impozantnou ponukou týchto tekutých pokladov, z ktorých majstri mixológie pripravujú osviežujúce koktaily, ktoré krásne dopĺňajú váš jedálny zážitok.

Mezcalli nie je len miestom na jedenie a pitie. Je to kultúrny most medzi Slovenskom a Mexikom. Reštaurácia občas hostí podujatia, ktoré oslavujú mexické tradície a kultúru, ako napríklad Dia de los Muertos, Noche de Artistas a Dia de la Independencia de Mexico. Niektoré z týchto podujatí dokonca sprevádza krásna hudba tradičnej mexickej kapely Mariachi.

Keďže mexičania milujú kone, sme veľmi radi, že pre tento rok sa reštaurácia Mezcalli stala našim reklamným partnerom a podporila jazdecký šport.

Ak vás táto reštaurácia zaujala, sledujte ich na instagrame či facebooku, kde sa dozviete viac o ponúkanom sortimente, mexickej kultúre, ale aj plánovaných eventoch.