AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Tibor Andráši: Kreatívna cesta umeleckej múzy

Vstúpte do fascinujúceho sveta umeleckej tvorby s nami. V našich priestoroch sa práve rozprestiera predajná výstava diel jedinečného umelca - Tibora Andrášiho. Jeho tvorba sa vyznačuje nezameniteľným štýlom a hlbokým umeleckým výrazom, čo robí z každého jeho diela skutočné umelecké majstrovské dielo. Odkryte s nami jeho jedinečný talent a nechajte sa uniesť na cestu cez priestory fantázie a estetiky.

Tibor Andráši je slovenský umelec so širokým spektrom záujmov a talentov. Jeho umelecká cesta začala na Slovenskej škole umeleckého priemyslu, kde študoval odbor socha a neskôr absolvoval nadstavbové štúdium - odbor reštaurárstvo-socha.

Po ukončení štúdia sa Tibor začal venovať tvorbe sôch, plastík a reštaurovaniu historických budov v Bratislave. Jeho práca v tejto oblasti získala uznanie a stal sa členom Slovenského fondu výtvarných umení.

Postupne sa jeho záujmy rozšírili na dizajn šperkov a sklenených plastík. Tibor realizoval niekoľko samostatných výstav šperkov a spolupracoval so slovenskými tvorcami módy. Jeho šperky boli vystavené aj vo Viedni, čo posilnilo jeho postavenie v umeleckej scéne.

V súčasnosti sa Tibor venuje hlavne umeleckej maľbe vlastnou technikou a tvorbe užitkových objektov a plastík. Jeho tvorba je stále plná prekvapení a inšpirácie, a jeho umenie sa neustále vyvíja, prispievajúc k bohatstvu slovenskej umeleckej scény.