AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

BOATAROUND - nesnívajte, ale žite svoje sny

V dnešnej dobe, keď ľudia hľadajú nové a inovatívne spôsoby, ako stráviť svoju dovolenku, Boataround prináša osviežujúcu možnosť - dovolenku na lodi. Ich úspech ukazuje, že snívať o vlastnej dovolenke na vode už nemusí byť len neuskutočniteľným snom, ale reálnou skutočnosťou, ktorú si môžeme pohodlne a jednoducho splniť vďaka moderným technológiám a inovatívnym spoločnostiam akou je aj Boataround.

V súčasnej dobe, keď započujeme slovo „dovolenka“, väčšina z nás si predstaví cestovanie lietadlom, objavovanie nových krajín autom alebo ubytovanie v hoteloch, či apartmánoch. Avšak, moderné trendy a preferencie cestovania sa neustále menia. V posledných rokoch sme svedkami vzostupu nového fenoménu - dovolenky na lodi. Tento zaujímavý spôsob cestovania sa stáva stále atraktívnejším a na čele tejto revolúcie stojí slovenský start-up Boataround. S poskytovaním rýchleho a jednoduchého prenájmu lodí cez internet, sa stali lídrom na európskom trhu.

Boataround využíva osvedčený model, ktorým sa riadia aj iné populárne platformy, ako Booking alebo Airbnb. Ich webová stránka ponúka možnosť jednoducho a bezpečne si prenajať loď až v 87 krajinách sveta. Portfólio lodí je pestré a zahŕňa rôzne typy plachetníc, katamaránov, motorových jacht, motorových člnov, guletov a dokonca aj hausbótov. Táto rozmanitosť zabezpečuje, že každý záujemca nájde presne to, čo hľadá.

Dovolenka na lodi prináša nielen nový zážitok, ale aj veľké množstvo voľnosti a slobody. Kým sa predtým zdalo, že plavba na vlastnej lodi je dostupná pre zámožnejších jednotlivcov, dnes môže tento zážitok zažiť prakticky ktokoľvek. Boataround sa postaral o to, aby proces prenájmu bol jednoduchý a dostupný pre široké spektrum ľudí.

Ak ste niekedy túžili po dovolenke na jachte, teraz je ten správny čas na objavovanie a preskúmavanie vašich vysnívaných destinácii. Boataround poskytuje spoľahlivú a pohodlnú možnosť prenajať si loď a stráviť nezabudnuteľný čas na vodnej hladine.

Viac informácií nájdete na ich webovej stránke www,boataround.com