AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Poznáte Emeteria? My Vám ho predstavíme!

Ahoj, volám sa Emeterio Rigondeaux Perez a som vášnivý tanečník a inštruktor latinsko-amerických tancov z krásnej Kuby. Môj príbeh sa začal v malebnom meste Guantánamo a v roku 1996 som sa rozhodol pre veľkú zmenu – presťahoval som sa na Slovensko. Odvtedy som svoj život zasvätil tancu a jeho šíreniu po celom svete.

Tanečná cesta plná zážitkov:

Tanec je mojou vášňou od detstva a mal som tú česť vystupovať na mnohých prestížnych podujatiach nielen na Slovensku, ale aj v rôznych kútoch Európy a sveta. Moje vystúpenia ste mohli vidieť v mestách ako Budapešť, Praha, Viedeň, Berlín, Amsterdam, Belehrad, a dokonca aj v Číne.

Profesionálny inštruktor Latinsko-Amerických tancov:

Momentálne pôsobím ako inštruktor latinsko-amerických tancov, kde vyučujem rôzne štýly vrátane salsy, bachaty, rumby, sonu a zumby. Moje hodiny sú dynamické, plné energie a radosti, pretože verím, že tanec je najlepší spôsob, ako prejaviť svoje emócie a spojiť sa s ostatnými.

Viac než len tanečné hodiny:

Okrem vyučovania tanca sa venujem aj animáciám na diskotékach, firemných akciách, narodeninových oslavách a svadbách. Môžem vám pomôcť rozprúdiť atmosféru a zabezpečiť, že vaša udalosť bude nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých hostí.

Prečo vybrať práve mňa?

Skúsenosti a profesionalita: Roky skúseností na medzinárodnej tanečnej scéne.

Všestrannosť: Široká škála tanečných štýlov a schopnosť prispôsobiť sa rôznym podujatiam.

Energia a vášeň: Moje hodiny sú plné energie, nadšenia a autentickej latinskej atmosféry.

Individuálny prístup: Každého žiaka a každé podujatie vnímam ako jedinečné, a preto vždy prispôsobujem svoje služby potrebám klienta.

Pridajte sa ku mne na tanečnej ceste a objavte krásu a radosť, ktorú tanec môže priniesť do vášho života. Teším sa na vás na tanečnom parkete!

S pozdravom, 

Emeterio Rigondeaux Perez