AREÁL ZDRAVIA ROZÁLKA PEZINOK
HOTEL ROZÁLKA***

Pro-equus prináša nový štandard: Nová éra parkúru na Rozálke

Dlhoočakávaná výmena jazdeckého povrchu hlavného kolbiska v priestoroch jazdeckého areálu Rozálka prebehla podľa predstáv. Priebeh výmeny a materiály zabezpečila renomovaná rakúska spoločnosť Pro-equus s inovatívnymi riešeniami, ktoré prinášajú nový štandard pre takú technicky náročnú disciplínu, akou je parkúrové skákanie.                                                                                                                                                    

Na rekonštrukciu hlavného kolbiska pribudlo viac ako tisíc ton nového piesku. Povrch, zložený z viacerých frakcií kremičitého piesku a geotextílií, ponúka optimálne podmienky pre tréning a súťaženie. Kombinácia týchto materiálov zaisťuje mäkkosť a správnu absorpciu vody aj nárazov, čo je kľúčové pre pohodlie a bezpečnosť jazdca a koňa.

S príchodom nového kvalitného povrchu od spoločnosti Pro-equus sa budúcnosť parkúrových súťaží na Rozálke posúva na vyššiu kvalitatívnu úroveň. Tento vyšší štandard si budú môcť jazdci vychutnať už počas 2. kola o Malokarpatský Strapec, GRAND PRIX 2024. Očakáva sa, že vylepšenie kvality povrchu priláka viac jazdcov a zlepší úroveň súťaží. Bezpečnosť a pohodlie jazdcov a koní budú naďalej na prvom mieste.

Ak hľadáte optimálne podmienky pre tréning a súťaženie, nový povrch od Pro-equus je voľbou číslo jedna.